אגף הספורט
דלג על אגף הספורט

אגף הספורט

אגף הספורט ואסל"ו בעיריית אילת. אחראי על מתן שירותי ספורט לתושבי העיר, תחזוקת מתקני הספורט ברחבי העיר וקיום אירועי ויעדי ספורט בעיר אילת. בנוסף מתקיימת פעילות ענפהלקידום אירועי הספורט הלאומיים והבינלאומיים המתקיימים בעיר.

 

אגף הספורט-

בניין העירייה הישן

טלפון: 08-6367572

 

אגף אסל"ו-

אגף אירועי ספורט

לאומיים ובינלאומיים

בניין העירייה הישן

טלפון: 08-6367567

  

גביע הפדרציה לטניס נשים

מיטב הטניסאים מהארץ ומהעולם מגיעים לאילת במסגרת גביע הפדרציה בטניס לנשים
גביע הפדרציה לטניס נשים (הגדל)

כחלק מעשרות אירועי ספורט בינלאומיים שמארחת העיר אילת כל השנה, מתארחים כמידי שנה מיטב הטניסאים מהארץ ומהעולם, במסגרת גביע הפדרציה בטניס המתקיימת זו השנה השלישית ברציפות באילת. לאחר אירוח שני מוצלח שלגביע הפדרציה בטניס לנשים באילת,  הודיע כזכור, ארגון ה ITF לנציגי איגוד הטניס הישראלים, כי בקשתה של ישראל לארח בשלישית את טורניר הפדרציה באילת נתקבלה. באיגוד מציינים, כי זו הפעם הראשונה בה מארחת מדינה שלוש פעמים ברציפות את הבית האירופאי אפריקני.

 

גם השנה נערכת העיר אילת בקדחתנות לקראת האירוח ששם את העיר אילת על מפת הספורט הבינלאומית. כזכור עם האירוח הראשון הושקעו במגרשי הטניס העירוניים 2.7 מיליון ₪ במימון קרן המתקנים של הטוטו ועיריית אילת. במסגרת העבודות הוצבו טריבונות בכל המגרשים כולל מושבים חדשים עליהם מתנוסס השם – EILAT, כל הגדרות במתחם הוחלפו, המגרשים נצבעו וסומנו בהתאם לתקן, הוצבו מלתחות ושירותים, חדרי ספח, משרדים, הוחלפה התאורה, הותקנה מערכת כריזה ועוד. לצד עבודות אלה הונגש כל המתחם לנכים מהחנייה ועד למגרשים עצמם. כחלק מהעבודות הוגדל היציע המרכזי מ – 400 מושבים ל – 700 מושבים קבועים, בנוסף לטובת התחרות הוקם יציע פריק מול היציע הקבוע שיורחב השנה ל – 1,000 מושבים ועוד 500 מושבים בארבעת המגרשים הנוספים.

כמידי שנה גם השנה תכשיר העירייה את מגרשי הטניס לטובת משחקי גביע הפדרציה כמו גם את המתחם החיצוני לרווחת באי האירוע. במתחם יופעלו בתי קפה ודוכני מכירה של ציוד ספורט. השנה, תהיה הכניסה למתחם ללא תשלום. כרטיסים למשחקים יוצגו בכניסה למגרשים. סה"כ במתחם הטניס יהיו 2,200 מושבים לטובת התחרות. גם השנה צופים, כי היציעים יהיו מלאים בכל ימי התחרות.

עבור לתוכן העמוד